לקוחותינו

לליב ברעם, מנהלת פרויקט ERP, מנהלת אגף תקציבים ומ"מ סמנכ"ל כספים, רכבת ישראל

לפני כעשור עמדנו בפני שינוי מהותי ומקיף ברכבת ישראל. המהלך המורכב הצריך התייחסות להיבטים כלכליים וארגוניים. מיכל והצוות המקצועי של 'בלאט לפידות' היו אותנו לאורך כל התהליך, לימדו והטמיעו תהליכי ניהול, תוך חיבור של כל בעלי התפקידים שהיו חלק מהשינוי.

כחלק מהתהליך, הצוות של 'בלאט לפידות' הקים מערך הדרכה מהותי לכלל העובדים הרלוונטיים, הסבירו את תהליכי העבודה החדשים, רתמו את כולם לעשייה חיובית וסייעו לנו לחולל שינוי עצום בהצלחה גדולה. אין ספק כי חלק ניכר מההצלחה של המהלך היא בזכות 'בלאט לפידות'.

"

"

פולה סיטון, מנהלת מחלקת אימון עסקי ופיתוח מנהלים, אל על 

הגעתי ל'בלאט לפידות' בזכות המלצה חמה. הניסיון צלח מאוד ומאז 'בלאט לפידות' מנחים אצלנו בקביעות קורסי ניהול, זו השנה החמישית  אנחנו נהנים משירות מקצועי ומדויק ומזמינות גבוהה. אני בהחלט ממליצה על 'בלאט לפידות' גם לחברות אחרות.

"

"

 ירון בן משה, מנהל קבוצת איכות התקנות עולמית, HP 

עמדנו בפני שינוי משמעותי ועמוק מאוד בתחום מערכות המידע בחברה, מסוג השינויים שיכולים להפיל ארגון, שינוי שנוגע בנקודות הליבה של החברה.
בזכות 'בלאט לפידות' ניהלנו את השינוי בהצלחה, מבלי להפוך אותו למשבר. הצוות של 'בלאט לפידות' העניקו לנו כלים וידע מאוד משמעותיים והיו לצידנו לאורך התהליך המורכב שעברנו. על אף שעמד לרשותנו צוות מקצועי פנימי, הבנו שעל מנת לעבור שינוי כזה בהצלחה, כדאי שנקבל סיוע מקצועי מהמומחים בתחום.

אני שמח ומרוצה מאוד על הבחירה להיעזר ב'בלאט לפידות' שהוכיחה את עצמה כמוצלחת ונכונה מאוד. כל אנשי הצוות מולם עבדנו היו אדיבים ומקצועיים. אני ממליץ בחום לחזק את הארגון בצוות של 'בלאט לפידות' כאשר נמצאים בפתחו של שינוי. 

"

"

יגאל חיאט, בעלים ומנכ"ל משותף, מאפיות אנג'ל 

בלאט לפידות מלווים את הרשת שלנו כבר למעלה מ-20 שנים. הצוות המקצועי סייע לנו במגוון תהליכים משמעותיים, בהם:  פיתוח המנהלים בחברה וליווי פרטני שלהם, גיוס מנהלים חדשים, פיתוח ממשקי עבודה בין הרשת לחנויות ולקונדיטוריה ובניית צוות עבודה בקונדיטוריה.

התהליכים שעברנו עם בלאט לפידות סייעו רבות בפתרון בעיות ואתגרים עסקיים, המאפיינים את השוק העסקי בו אנחנו פועלים. בנוסף, העובדים והמנהלים ברשת הפכו למחויבים יותר כלפי תפקידיהם והם רואים עצמם כעת שותפים להשגת יעדי הרשת, מתוך רצון אמיתי והנאה.

הצוות בבלאט לפידות עשה עבודה מעמיקה, למד להכיר את עבודתנו, מטרותינו ואת הנפשות הפועלות באופן שמאפשר להם ליצור עבורנו את הפתרונות המדויקים ביותר. אני ממליץ על עבודה עם בלאט לפידות. החברה מוכיחה את עצמה שוב ושוב כמקצוענית ומובילה בתחומה. בכל צורך או בעיה, אני יודע שיש לי למי לפנות ושאקבל מענה מקיף, מקצועי ומהיר.

"

"

קרן דיקמן, שימשה כמנהלת פיתוח ארגוני וגיוס, אלקטרה נדל"ן

קיבלתי ייעוץ והדרכה מד"ר יעל לפידות בנוגע לניהול שינוי במערך משאבי האנוש. יעל סייעה לי מאוד והעניקה לי כלים משמעותיים לניהול השינוי. יעל מקצועית ומנוסה מאוד. המפגש הראשוני הוביל להרבה עבודה משותפת עם 'בלאט לפידות', במסגרתה סדנה לפיתוח מנהלים, ייעוץ למנהלים וסדנה ייחודית בנושא שימור עובדים.

נהננו מכימיה טובה עם צוות המנחים שהיו איכותיים, מקצועיים, בעלי גישה מעודכנת וחדשנית. הסדנאות הועברו באופן כיפי, מעניין ומעשיר מאוד.

 

מה שבולט במיוחד בעבודה עם 'בלאט לפידות' אלו היצירתיות והשירותיות. הסדנאות היו מעניינות ומועילות, הצוותים לקחו על עצמם את כל מלאכת ההפקה וההנחיה, מא' ועד ת' וזה הקל עלינו מאוד. קיבלנו פידבקים מעולים ממשתתפי הסדנאות. נהניתי מאוד לעבוד עם הצוות הנפלא של 'בלאט לפידות' ומאז אני ממליצה על העבודה איתם לקולגות רבים. 

"

"